„Veka“ „Danline 70/116mm“

„Veka“ „Danline 70/116mm“ – tai specialiai Skandinavijos rinkai (Švedija, Norvegija, Danija) pritaikytas plastikinis profilis, nors puikiai tinka naudoti ir kitose šalyse, vėjuotose vietovėse. Pagrindinis skiriamas bruožas, lyginant su kitomis profilių sistemomis, yra tas, kad langai atsidaro ne į vidų, o į išorę.

Toks technologinis sprendimas gaminį padaro dar sandaresnį. Į šį langą stipriai pučiantis vėjas varstomą dalį dar stipriau spaudžia prie staktos ir joje esančių guminių tarpiklių, o ne atvirkščiai, trumpai tariant, kuo vėjas smarkesnis, tuo langas stipriau uždarytas. Taip pat langai, pagaminti iš „Danline 70/116mm“ profilio, turi net penkis skirtingus varstymo variantus, kuriais puikiai išspręstos dėl vėdinimo ar valymo kylančios problemos. Taip pat ši sistema pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis ir saugumu.

Profilio sistemos dizainas puikiai pažįstamas skandinavams – vietoje medinių langų, kurie reikalauja daug priežiūros, jie noriai ėmė keisti juos naujais plastikiniais. Kaip ir kiti mūsų profiliai, „Danline 70/116mm“ gaminamas Vokietijoje tik iš pirminių žaliavų.

Techniniai duomenys:

  1. 70 mm pločio varstoma dalis ir 116 mm pločio rėmas, 5 kamerų sistema;
  2. Profilių sienutės storis A klasės;
  3. Cinkuotos metalo armatūros;
  4. Dviejų keičiamų sandarinimo tarpiklių fiksacija tarp staktos ir varstomos dalies;
  5. Lango rėmo ir varčios šilumos perdavimo koeficientas yra Uf = 1,38 W/m2K
  6. Bendrą gaminio šilumos perdavimo koeficientą galima pasiekti iki Uw=1.0 W/m2K;
  7. Stiklinama 24 mm arba 36 mm storio paketais (dviejų arba trijų stiklų);
  8. Tarpeliai tarp stiklų užpildyti argono dujomis;
  9. Pasirenkant specialų garsą izoliuojantį stiklo paketą, galima pasiekti garso izoliaciją iki 45 dB;
  10. Mechaninio stiprumo, šilumos perdavimo koeficiento, oro skverbties ir kitus duomenis įrodome pateikdami ES atitikties deklaracijas.