Plastiko profiliai

„Mūsų energijos ekonomiją galima pajusti“

ENERGIJĄ TAUPYTI  VERTA

Mūsų siūlomi langai ir durys, stiklinti geriausias šilumines savybes turinčiais stiklo paketais, ypač puikiai sulaiko šilumą. Tai juntamai sumažina šildymo poreikį ir kartu akivaizdžiai sumažina išlaidas.

DAUGYBĖ SPALVŲ

Gražiai derančių spalvų langai ir durys suformuoja išraiškingus fasado akcentus. Daugiau kaip 30 spalvų ir medienos imitacijos variantų leidžia sukurti individualų sprendimą kiekvieno skoniui ir bet kokio tipo pastatui. Spalvos išlieka ryškios ir po daugelio metų.

DAUGIAU SAUGUMO

Atsižvelgiant į langų ir durų vietą ir pasiekiamumą, jie turi tenkinti atitinkamus saugumo reikalavimus. Langai iš VEKA profilių pagal individualius pageidavimus gali būti komplektuojami su specialiais nuo įsilaužimo saugančiais apkaustais, rankenomis ir stiklais.

PUIKUS PATALPŲ MIKROKLIMATAS

Puikios izoliacinės VEKA profilių savybės padeda patalpose išlaikyti vienodą temperatūrą, todėl jose jaučiamas malonus mikroklimatas. Papildomos tarpinės nepraleidžia nei menkiausio šalčio ar skersvėjo.

OPTIMALI GARSO IZOLIACIJA

Patalpoje girdimas triukšmas mažina komfortą ir gali būti pavojingas sveikatai. Net standartiniai VEKA profilių langai puikiai izoliuoja garsą, jie priskiriami aukščiausiai apsaugos nuo triukšmo klasei.

ILGALAIKĖ INVESTICIJA

Nauji langai – vertinga investicija, didinanti jūsų nekilnojamojo turto vertę. Aukštos kokybės VEKA profiliai itin lygiais paviršiais išlieka gražūs daugelį metų, yra lengvai ir greitai valomi, jų niekada nereikia perdažyti.