Profilių sistemos

„Mūsų energijos ekonomiją galima pajusti“

ENERGIJĄ TAUPYTI  VERTA

Mūsų siūlomi langai ir durys, stiklinti geriausias šilumines savybes turinčiais stiklo paketais, ypač puikiai sulaiko šilumą. Tai juntamai sumažina šildymo poreikį ir kartu akivaizdžiai sumažina išlaidas.

DAUGYBĖ SPALVŲ

Gražiai derančių spalvų langai ir durys suformuoja išraiškingus fasado akcentus.Didelis spalvų pasirinkimas leidžia sukurti individualų sprendimą kiekvieno skoniui ir bet kokio tipo pastatui. Spalvos išlieka ryškios ir po daugelio metų.

DAUGIAU SAUGUMO

Atsižvelgiant į langų ir durų vietą ir pasiekiamumą, jie turi tenkinti atitinkamus saugumo reikalavimus. Langai iš Reynaers profilių pagal individualius pageidavimus gali būti komplektuojami su specialiais nuo įsilaužimo saugančiais apkaustais, rankenomis ir stiklais.

PUIKUS PATALPŲ MIKROKLIMATAS

Puikios izoliacinės Reynaers profilių savybės padeda patalpose išlaikyti vienodą temperatūrą, todėl jose jaučiamas malonus mikroklimatas.

OPTIMALI GARSO IZOLIACIJA

Patalpoje girdimas triukšmas mažina komfortą ir gali būti pavojingas sveikatai.

ILGALAIKĖ INVESTICIJA

Nauji langai – vertinga investicija, didinanti jūsų nekilnojamojo turto vertę. Aukštos kokybės Reynaers rofiliai itin lygiais paviršiais išlieka gražūs daugelį metų.