Rankenos

Langų ir balkono durų rankenos

Gražiai derančių spalvų langai ir durys suformuoja išraiškingus fasado akcentus. Daugiau kaip 30 spalvų ir medienos imitacijos variantų leidžia sukurti individualų sprendimą kiekvieno skoniui ir bet kokio tipo pastatui. Spalvos išlieka ryškios ir po daugelio metų.

Prie specialių išskirtinių spalvų taip pat turime ir gausų langų rankenėlių ir durų rankenų asortimentą, iš kurio lengvai išsirinksite Jums tinkamą spalvą ir stilių.

Taip pat siūlome ir ypatingai saugią lango rankenėlę „Secustic“, kuri turi nuo įsilaužimo saugantį mechanizmą. Blokavimo mechanizmas neleidžia pasukti rankenos iš lauko pusės ir užkerta kelią įsilaužėliams. Pasukus šią rankeną, spyruokliniai kaiščiai užsifiksuoja specialiuose korpuso grioveliuose. Kiekvieną kartą jiems užsifiksavus Jūs girdite spragtelėjimą. Bandant atidaryti langą iš išorės, kaiščiai užblokuoja rankeną ir įsilaužimas tampa neįmanoma užduotimi.

 

Visi mūsų langai, atsidarantys į vidų, yra kaustomi vokiškais apkaustais „Siegenia“ arba austriškais apkaustais „Maco“. Į išorę atsidarantys langai yra kaustomi daniškais apkaustais „Ipa“.

Mūsų naudojami apkaustai pasižymi geriausia kokybe Europoje, yra išbandyti ir sertifikuoti.