„Veka“ „Softline 70 AD Renovation“

„Veka“ „Softline 70 AD Renovation“ – ši sistema daugiausiai naudojama Prancūzijoje, tačiau yra ideali išeitis ir kitose šalyse. Varstoma dalis gali būti „Softline 70mm“ arba storesnė „Swingline 80mm“. Pagrindinis išskirtinumas ir privalumas, lyginant su kitomis profilių sistemomis, yra neįprastas rėmas, turintis užkarpą per visą lango perimetrą.

Senų langų keitimas naujais dėl susidėvėjimo, nesandarumo ar kitų priežasčių neretai atidėliojamas dėl vienos pagrindinės priežasties − baiminamasi pažeisti vidaus apdailą, kurią atliekant gali atsirasti tam tikrų nepatogumų. Keičiant langus yra paliekamos senų medinių langų staktos, vidaus ir lauko palangės. Tai unikalus sprendimas, nes ši sistema leidžia išėmus seno lango ar durų varstomas dalis tiesiog į jų vidų įmontuoti naują gaminį, visiškai nepažeidžiant vidaus ir išorės angokraščių apdailos ir tokio lango pakeitimas užtrunka tik 1−2 valandas.

Šios sistemos naudojimas žymiai sumažina langų keitimo išlaidas ir pasižymi geromis garso ir šilumos izoliavimo savybėmis, nes langai stiklinami ne tik dviejų, bet ir trijų stiklų paketais. Kaip ir kiti mūsų profiliai, „Swingline 80mm Renovation“ gaminamas Vokietijoje tik iš pirminių žaliavų.

Techniniai duomenys:

  1. 70 mm arba 80 mm pločio varstoma dalis ir 70 mm pločio rėmas, 5 kamerų sistema;
  2. Profilių sienutės storis A klasės;
  3. Cinkuotos metalo armuotės;
  4. Dviejų keičiamų sandarinimo tarpiklių fiksacija tarp staktos ir varstomos dalies;
  5. Lango rėmo ir varčios šilumos perdavimo koeficientas yra Uf = 1,3 W/m2K;
  6. Gaminio šilumos perdavimo koeficientą galima pasiekti iki Uw = 1,0 W/m2K;
  7. Stiklinama 24 mm arba 36 mm storio paketais (dviejų arba trijų stiklų);
  8. Tarpeliai tarp stiklų užpildyti argono dujomis;
  9. Pasirenkant specialų garsą izoliuojantį stiklo paketą, galima pasiekti garso izoliaciją iki 45 dB;
  10. Mechaninio stiprumo, šilumos perdavimo koeficiento, oro skverbties ir kitus duomenis įrodome pateikdami ES atitikties deklaracijas.