Terasos durys

Siūlome platų terasos durų asortimentą, kuriame tikrai rasite ir sau tinkamą variantą. Terasos durys gali būti atidaromos (atverčiamos), stumdomos arba sulankstomos. Neretai klientai pageidauja ypač plataus, laisvo praėjimo į terasą ir čia mes siūlome net keletą alternatyvių variantų, kuriais galime pasiekti net 3 metrų praėjimo plotį. Apačioje pavaizduoti visi galimi variantai:

„Sliding doors“, stumdomos – durys atsiverčia ir nusistumia į šoną. Pasirinkus šias duris, Jūs turėsite galimybę patogiai vėdinti namus, o nustūmus turėsite laisvą praėjimą iki 1,5 metro. Skaityti plačiau čia.

„Veka slide“ – durys nusistumia į šoną. Iš šios sistemos galima pagaminti labai didelį gaminį, kurio laisvas praėjimas iki 3 metrų. Skaityti plačiau čia.

„BD“, terasos durys − balkono durys atsiverčia, atsidaro ir papildomai turi mikroventiliaciją, tai standartinės durys, naudojamos išeiti į balkoną ar terasą, atidarius jas patogu vėdinti namus.

„Folding Doors“, sulankstomos – šias duris galima naudoti kaip standartines balkono duris, tačiau, jeigu reikia, visos durų varstomos dalys susilanksto ir nusistumia į šonus ir turime dižiulį laisvą praėjimą.