Apie mus

UAB „Vinkelis ir Ko“ – esame vieni stipriausių plastikinių langų ir durų gamintojų ne tik vakarų Lietuvoje, bet ir Pabaltijo regione. Didelė dalis mūsų pagaminamos produkcijos yra eksportuojama į kitas Europos šalis. Plačiai atvertos durys į Europą, be užsienio kapitalo liudija apie mūsų savarankiškumą, inovatoriškumą ir nepriekaištingą kokybę, kuri yra vertinama ne tik Lietuvoje, tačiau džiugina ir išrankiausią Europos pirkėją.

Įmonė įkurta 1998 m. Prekybos salonus turime Klaipėdoje ir Telšiuose, taip pat ir gamybos padalinius šiuose miestuose. Daugelio metų darbo patirtis ir ištikima profesionalių darbuotojų komanda visada pasiruošusi įgyvendinti masinius gaminių užsakymus, tiek ir pačius sudėtingiausius vienetinius užmojus.

GAMYBOS PAJĖGUMAI – PRIVALUMAI

Šiuo metu mūsų įmonėje dirba virš aštuoniasdešimt profesionalių darbuotojų, kuriuos vienija mėgstamas darbas, plėtra ir noras tobulėti, patenkinant kliento poreikius. Esant ne pačiai palankiausiai ekonominei situacijai Europoje, vidutiniškai per metus pagaminame daugiau nei 50 000 m2 gaminių, o atsiradus poreikiui visuomet esame pasiruošę didinti savo gamybos apimtis. Langus ir duris gaminame tik iš vokiškų „Veka“, aukščiausios rūšies plastikinių profilių. Aliuminiai langai ir durys yra gaminami iš „Sapa“, „Reynaers“ ir kitų sistemų. Gamybai naudojame pažangiausią vokišką įrangą, kurią mums specialiai pagamino vokiečių kompanija „Rotox“. „Rotox“ – gamybinių staklių lyderis Europoje.

VYKDOMA VEIKLA

  • Į vidų atsidarančių langų gamyba;
  • Į išorę atsidarančių langų gamyba – šie langai pritaikyti būtent Skandinavijos rinkai.
  • Vidaus ir lauko durų gamyba;
  • Terasos durų, portalų gamyba (stumdomųjų, sustumiamųjų, atveriamųjų);
  • Nestandartinių formų gaminių gamyba (trikampiai, trapecijos, arkos);
  • Aliuminių langų ir durų gamyba iš įvairių sistemų;
  • Verandų, lodžijų, žiemos sodų gamyba iš plastiko ir aliuminio;
  • Gaminių montavimas Lietuvoje ir užsienyje.

TIKSLAS

Mūsų tikslas – įsigilinti į kliento poreikius ir galimybes, paprastai ir aiškiai atsakyti į sudėtingus klausimus ir pasiūlyti kokybišką gaminį už gerą kainą.

SERTIFIKATAI IR DEKLARACIJOS

Įmonė yra atestuota ir jai išduotas Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos atestatas (Nr. 1854). Įmonė turi atestuotus statybos inžinierius.