• „Vinkelis ir Ko“ įmonėje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai visada randa optimaliausią sprendimą mūsų projektams. Esame patenkinti jų garantiniu aptarnavimu, kuris NT srityje yra labai svarbus aspektas, siekiant klientams pasiūlyti visapusiškai kokybiškas paslaugas. Džiaugiamės „Vinkelis ir Ko“ ir mūsų įmonės ilgamete partneryste. UAB „Elpekas“ direktorius.

  • Jau 20 metų išradinga Vinkelio komanda įgyvendina mūsų norus matyti pasaulį pro didelius langus ir vaikščioti pro tvirtas duris. Neieškom geriau, nes radom pačius geriausius. Net 8 mūsų pastatai didžiuojasi kokybiškais langais ir jų priežiūra.  AČIŪ, kad esate. JŪS nuostabūs.

  • Mūsų bendrovė su UAB Vinkelis ir Ko bendradarbiauja ne vienerius metus. Tai – viena rimčiausių plastikinių ir aliumininių langų ir durų gamintojų Klaipėdoje. Vinkelis ir Ko išsiskiria savo gaminių, darbo kokybe bei greita reakcija.

  • Vinkelis ir Ko komanda yra savo srities profesionalai. Įsigilina į kiekvieną situaciją, pataria ir rekomenduoja. Laikosi savo nustatytų terminų. Dirbome ne su vienu projektu ir tikrai dirbsime ateityje.

Produkcijos ir paslaugų kokybės vertinimas

Gerbiamas Kliente, norėdami pagerinti mūsų įmonės produkcijos ir paslaugų kokybę, vykdome klientų apklausą. Maloniai prašome Jūsų atsakyti į anketoje pateiktus klausimus. Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Kuriame įmonės filiale lankėtės?
Kur buvo montuojami langai/durys?
Ar užsisakėte montavimo paslaugas?

Įvertinkite nuo 1 iki 5, 1 – labai prastai, 5 – puikiai

Kaip vertinate vadybininko darbą?
Mandagumas Informatyvumas
Kaip vertinate matuotojų darbą?
Montavimo kokybė Montuotojų mandagumas Montuotojų tvarka
Kaip vertinate mūsų gaminių kokybę?
Iš kur sužinojote apie mūsų įmonę?
Ar rekomenduotumėte mūsų įmonę jūsų artimiesiems,draugams?